Pozemky Rakovník Pozemky v Rakovníku

KONSTRUKCE

Dřevěné konstrukce rodinných domů

 

Panelové dílce stěn

Dřevěný skelet stěnových, stropních i střešních panelů je vyroben z kvalitního, vysušeného dřeva. Proti plísním a hnilobě se chemicky impregnuje. Pro spojení jednotlivých dílů se používají spojovací prostředky v nerezové povrchové úpravě. Obkládá se  třískovými deskami OSB, sádrokartónem, eventuálně dalšími velkoplošnými materiály, které splňují přísná měřítka evropských norem. Vnitřní výplň dutin v panelu je provedena tepelnou izolací na bázi skelných nebo čedičových vláken. Je tedy absolutně nehořlavá a zvukoizolační. Též opláštění v kombinaci s obvodovým kontaktním fasádním systémem zvyšuje termoizolační,akustické a protipožární vlastnosti sendvičových stěn.Dimenze jednotlivých prvků nosné konstrukce jsou staticky propočítány a ověřeny dlouholetou praxí.

 

Střešní konstrukce

Krov na dřevostavbě RD bývá klasický – vaznicový. Navrhuje se s možností vestavby obytného podkroví.

Stropní konstrukce

Stropy v dřevostavbě navrhujeme dřevěné. Podle druhu výstavby většinou trámové, případně i  panelové. Strop v konečné podobě navrhujeme často jako spřaženou konstrukci, kdy podklad podlahy tvoří betonový potěr na dřevěné konstrukci.

 

Výstavba rodinného domu doposud představovala nejen radost, ale i mnoho starostí s vyřízením všech formalit – obíhání úřadů kvůli územnímu rozhodnutí, stavebnímu povolení, projektu osazení do terénu, následně kvůli řadě podkladů pro kolaudaci atd.

Spousta ztraceného času, peněz i nervů.

 

Nyní všechny tyto starosti můžete hodit za hlavu. Dřevodomky EU s.r.o.využije ráda svých  zkušeností s komunikací s úřady tak, abyste se mohli z nového domu těšit co nejdříve a bez starostí.

Dřevodomky EU s.r.o. nestaví typizované domy na klíč, ale každému zákazníkovi se individuálně věnuje dle jeho představ a potřeb.

 

V zahraničí jsou dřevostavby dlouhodobě velmi populární, v posledních letech ale zájem o ně výrazně roste i v České republice. Moderní dřevěné domky splňují všechny požadavky na moderní bydlení. Jsou lehké a přitom velmi odolné, jejich předností je trvanlivost, nevznikají praskliny a neškodí jim ani agresivní kyselé prostředí. Dřevěné domky jsou navíc ekologicky nezávadné – jejich výroba nezatěžuje životní prostředí.

DŘEVODOMKY EU s.r.o. | Bernolákova 1168/9, 142 00 Praha 4

info@drevodomky.eu |+420 606 058 013

IČO: 28537106 | DIČ: CZ28537106