Pozemky Rakovník Pozemky v Rakovníku

O NÁS

Firma Dřevodomky EU s.r.o. byla založena  jako specializovaná firma zaměřená na použití specializovaných materiálů suché výstavby a zároveň realizace zakázek. Jednalo se především o montáž sádrokartonu, zateplování a dokončovací interiérové práce.

Postupem času se činnost firmy Dřevodomky EU s.r.o. rozšířila o výstavbu kompletních rodinných domů na klíč. Hlavní nosný program naší firmy v současné době tvoří výstavba rodinných domů za použití dřevěné nosné konstrukce. Z vnější strany používáme již klasický zateplovací systém (vata,nebo polystyren) a z vnitřní strany sádrokarton na kovových konstrukcích, čímž se zajistí dokonalá izolace parotěsnou folií celé stavby.

 

Mimo hlavní program se nadále věnujeme výstavbě podkroví, realizaci bytových jader,sádrokartonovým montážím a tepelným izolacím.

 

Za dobu svojí existence si firma Dřevodomky EU s.r.o. upevnila svoji pozici na trhu a stala se renomovanou firmou,  jejíž služby využívá řada velkých stavebních společností.

Strategií naší firmy je především spokojenost zákazníka a proto se řídíme v prvé řadě jeho požadavky.  Každý rodinný domek, který realizujeme je originál. Nepoužíváme typizované projekty a každému zákazníkovi se věnujeme individuálně.  Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem v oboru Vám můžeme poskytnout poradenství z oblasti stavebnictví,  stejně jako Vás seznámit s novými trendy a novinkami z našeho oboru. Veškeré konzultace, návrhy na PC a slepý rozpočet je u nas služba zdarma. Rádi za Vámi přijedeme a poradíme přímo na místě stavby či rekonstrukce.

 

Naším zákazníkům poskytujeme kompletní servis – od vytvoření projektu až po konečnou realizaci. Jsme schopni předložit různé varianty řešení a jako jedni z mála dokážeme garantovat nejen kvalitu provedených prací, ale rovněž předem kalkulovanou cenu díla. Všechny tyto aspekty pro Vás znamenají úsporu času a větší dodavatelský komfort. A v neposlední řadě pro Váš komfort i přispívá skutečnost, kdy nás můžete navštívit na naší vzorkovně a v klidu zázemí naší firmy se věnovat výběru těch nejlepších variant pro Váš útulný domov.

 

Jelikož si plně uvědomujeme, že kvalifikovaní pracovníci jsou v konkurenčním prostředí naší největší devizou, snažíme se jim poskytnout co možná nejlepší pracovní podmínky. To znamená jednak kvalitní materiálně-technické vybavení, které jim napomáhá k odvedení precizní práce a jednak silné sociální zázemí firmy nezbytné k jejich spokojenosti a ztotožnění s politikou firmy.

 

Všichni naši technici a dělníci perfektně ovládají své řemeslo a jsou pravidelně školeni doma i v zahraničí pro práci s nejmodernějšími stavebními materiály a technologiemi.

Společnost Dřevodomky EU s.r.o. je certifikovanou montážní a poradenskou firmou významných výrobců stavebních materiálů.

 

Za úspěch a spokojenost našich zákazníků vděčíme vlastní profesionalitě, s níž od začátku přistupujeme ke každé zakázce. A právě profesionalita, která pro nás znamená především odbornost, kvalitu, spolehlivost, poctivost a vstřícnost, často rozhoduje při prosazování firmy v konkurenčním boji.

 

Za dobu svojí existence jsme úspěšně realizovali celou řadu náročných i menších staveb.Naše stavby najdete nejen v Praze a blízkém okolí, ale prakticky po celém území republiky. Díky zásadám, které ctíme v rámci tradice našeho řemesla, se nám daří budovat a udržovat si dobrou pověst, na které si především zakládáme.

DŘEVODOMKY EU s.r.o. | Bernolákova 1168/9, 142 00 Praha 4

info@drevodomky.eu |+420 606 058 013

IČO: 28537106 | DIČ: CZ28537106